UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i elegancko, portel chciał pogrozić palcem i oskarżyć o brak poprawności politycznej i brak otwartości na multi-kulti, a nieświadomie nagłośnił problem, jaki może zawitać również i do Elbląga - czyli zagrożenie bezpieczeństwa mieszkańców miasta ze strony nielegalnych imigrantów.