UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szanowna Policjo i Redaktorze Naczelny Portel-u. Odnośnie wspomnianego hejtu i siania paniki. Proszę przypomnijcie mieszkańcom E-ga jakie są wymagania prawne, jakie trzeba uzyskać zgody, ile trzeba podpisać dokumentów w przypadku gdy "szary" mieszkaniec E-ga lub obywatel Polski chciałby wykonać zdjęcia w szkole, przedszkolu, terenie wokół i w placówkach edukacyjnych, na wycieczkach szkolnych na place zabaw etc. etc. i jakie są konsekwencje dla "szarego" Polaka, których takich zgód nie otrzyma, a wykona ? Zakładam, że inżynierowie z dalekich krajów, byli tak zachwyceni placami zabaw, że robili sobie wycieczki po regionie i wykonywali zdjęcia przez przypadek w momencie, kiedy bawiły się na tych placach dzieci. ?