UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uważam, że kobieta wykazała się bardzo dużą uważnością na sytuację, której była świadkiem i dobrze postąpiła powiadamiając odpowiednie służby. W żadnym razie nie nazwałabym tego „ wywoływaniem paniki”, tylko odpowiedzialną obywatelską postawą. Również tak samo bym zareagowała w podobnej sytuacji.
Elblążanka