UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uważam, że kobieta wykazała się bardzo dużą uważnością na sytuację, której była świadkiem i dobrze postąpiła powiadamiając odpowiednie służby. W żadnym razie nie nazwałabym tego „ wywoływaniem paniki”, tylko odpowiedzialną obywatelską postawą. Również tak samo bym zareagowała w podobnej sytuacji.

Elblążanka

Anuluj