UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Uważam, że kobieta wykazała się bardzo dużą uważnością na sytuację, której była świadkiem i dobrze postąpiła powiadamiając odpowiednie służby. W żadnym razie nie nazwałabym tego „ wywoływaniem paniki”, tylko odpowiedzialną obywatelską postawą. Również tak samo bym zareagowała w podobnej sytuacji.

Elblążanka