UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Uważam, że kobieta wykazała się bardzo dużą uważnością na sytuację, której była świadkiem i dobrze postąpiła powiadamiając odpowiednie służby. W żadnym razie nie nazwałabym tego „ wywoływaniem paniki”, tylko odpowiedzialną obywatelską postawą. Również tak samo bym zareagowała w podobnej sytuacji.
Elblążanka