UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co za ciemnogród. Niedługo robienie zdjęć gdziekolwiek i czemukolwiek będzie podejrzane. Ludziom już odbija po całości.
Kkkkk1
Co za ciemnogród. Niedługo robienie zdjęć gdziekolwiek i czemukolwiek będzie podejrzane. Ludziom już odbija po całości.
Kkkkk1