UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Naczelny chyba nie ma dzieci. Tu nie chodziło o to że ktoś sobie stał i był, tylko co robił. Nie ważny był kolor skóry, wiek itp. ale.. bezpieczeństwo dzieci i to jest najwaznijesze i nie chodzi o nienawiść a reakcjie. Nie można dać się ogłupić poprawności politycznej, jeśli ktoś zyje w danym kraju to musi przestrzegać kodeksu karnego. Może niech Naczelny napisze artykuł ile dzieci ginie, zdjęcia to początek, nikt normlany (dorosly) nie zaczepia dzieci. O tym był post, abyśmy uważali na nasze dzieci. Nie ważne kto ale co robi!
Mocna