UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@Polexit - Szanowny Panie. To, że Niemcy zawracają uchodźców do naszego kraju to jest tylko i wyłącznie wina PIS-u, którego członkowie dawali za pieniądze na lewo i prawo wizy - głośna sprawa, trzeba drodzy Pisiorki wziąć to na klatę. Druga sprawa - dopiero niedawno prezydent Duda podpisał ustawę PO wstrzymującą udzielanie wiz uchodźcom, którzy nielegalnie przekroczyli naszą granicę. Trzecia sprawa, jeżeli chcesz wyjść z Unii Europejskiej to wyjedz na Białoruś, będziesz bardzo szczęśliwym i szanowanym obywatelem. Po czwarte - przez osiem lat Kaczyński ze swoimi przydupasami rządził Polską dzieląc nas dosłownie we wszystkim. Jedyne, co mogę w chwili obecnej zarzucić PO to fakt, że nie są zdolni do szybkiego rozliczenia PIS-u za wszystkie machlojki i kradzieże. I źle się stało, że kandydatem na prezydenta został Trzaskowski, a nie Sikorski. Pamiętam jak Kaczyński śmiał się z PO, że z Trzaskowskim dadzą sobie radę, ponieważ z Sikorskiego nie są w stanie pokonać. Tu Tusk strzelił sobie w stopę.
pragmatyk