UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Akurat najwięcej przestępstw na dzieciach dokonują rodzeni Polacy. Co to za bojówki, jakie patrole obywatelskie- nie życzę sobie.

iurp

Anuluj