UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Akurat najwięcej przestępstw na dzieciach dokonują rodzeni Polacy. Co to za bojówki, jakie patrole obywatelskie- nie życzę sobie.
iurp
Akurat najwięcej przestępstw na dzieciach dokonują rodzeni Polacy. Co to za bojówki, jakie patrole obywatelskie- nie życzę sobie.
iurp