Wybrany wątek opinii

Zastanawiam się dlaczego pod informacją na portelu nikt się nie podpisuje. A może "Red. " coś oznacza? Trzeba przyznać natomiast, że autorka lub autor informacji ma problem z odmianą - Tropów Elbląskich proszę państwa.
Maniekel (2025.04.15)
Oj. Ale błyskotliwy komentarz. I to nawet inkognito.
Maniekel (2025.04.15)
Powrót do komentarzy