Wybrany wątek opinii
Zastanawiam się dlaczego pod informacją na portelu nikt się nie podpisuje. A może "Red. " coś oznacza? Trzeba przyznać natomiast, że autorka lub autor informacji ma problem z odmianą - Tropów Elbląskich proszę państwa.
Do moderacji
Odpowiedz
21
5
Oj. Ale błyskotliwy komentarz. I to nawet inkognito.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1