UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Missan jeżeli zbudujecie wschodnią 2 i 3 etap, jeżeli ulicę 13 Pułku zrobicie dwukierunkową i ulice Grunwaldzką na całej długości zrobicie dwupasmową to dla mnie może być pan prezydentem 100 lat


Anuluj