A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jak będą atrakcyjne panie to przyjadę
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Te cyfry obowiązują od dawna za czasów PiS tylko się powiększyły. PiS i udawanie, że biedy nie ma. Bo rzucili jak psu kość 800+ 13,14 emerytury. Zjedzone przez 18% inflację.
Bez sensu i zupełnie nie na miejscu jest Twoja wypowiedź, siedź sam jeśli tak wybrałeś, nikt Ci nie broni i za uszy do ludzi nie ciągnie !!!!!
Nie każdy wybiera samotność... ludzie umierają, wyjeżdżają.... Poza tym wyraźnie jest napisane, spotkanie jest dla tych którzy czują się samotni, nie koniecznie są sami... nikt nie zabroni małżeństwu przyjść na śniadanie... może zostali sami bo im umarły dzieci... pomysł Człowieku zanim się odezwiesz... Nie każdy jest samotny bo lubi.
Powstaje coraz więcej organizacji pomocowych i wolontariatu. Można się w tym pogubić. Nie wiadomo czy te organizacje ze sobą współpracują. Np czy Bank Żywności Pani Bocheńskiej nie mógłby zapewnić żywności na opisywane śniadanie wielkanocne dla samotnych? Każdy prosi o wsparcie. Czy ktoś kontroluje rozmiar tej pomocy. Mam wrażenie, że żyjemy w kraju pogrążonym w kryzysie humanitarnym. Jaka jest definicja standardu życia, który wymaga takiego wsparcia? Odnoszę wrażenie, że im więcej pomocy się zorganizuje tym więcej jej potrzeba następnym razem. Błędne koło. A czy ktoś tych ludzi jakoś aktywizuje, pokazuje, że można żyć inaczej niż tylko z pomocy. Ktoś na tę pomoc musi zarobić.