Wybrany wątek opinii
To chyba nie po to ludzie wybierają samotne życie, by wspólnie z kimś jeść śniadanie - bez sensu
Do moderacji
Odpowiedz
8
40
Kiedy skończysz 12 lat i piątą klasę to pojmiesz, że samotność, poza stanami chorobowymi, nie jest sytuacją z wyboru.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Dokładnie tak! Jestem samotna /80+/ i nigdy bym z takiego śniadania nie skorzystała, przecież to obcy ludzie. Nie widzę potrzeby dla siebie, ale inicjatywa szlachetna.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
@Ewa.M. - A po co te post? NIechces nie komentuj! Idź sobie na inne portele!
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@Erich - Bo CO, komentarze muszą być tylko takie, jak Tobie się podobają? Przykro mi, ale nie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Nie każdy człowiek jest samotny z wyboru, życie pisze różne scenariusze
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Bez sensu i zupełnie nie na miejscu jest Twoja wypowiedź, siedź sam jeśli tak wybrałeś, nikt Ci nie broni i za uszy do ludzi nie ciągnie !!!!!
Nie każdy wybiera samotność... ludzie umierają, wyjeżdżają.... Poza tym wyraźnie jest napisane, spotkanie jest dla tych którzy czują się samotni, nie koniecznie są sami... nikt nie zabroni małżeństwu przyjść na śniadanie... może zostali sami bo im umarły dzieci... pomysł Człowieku zanim się odezwiesz... Nie każdy jest samotny bo lubi.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0