A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pewnie przyjmÄ… ale pierwej pochowajÄ… portfele. Na wszelki wypadek...
Dokładnie tak! Jestem samotna /80+/ i nigdy bym z takiego śniadania nie skorzystała, przecież to obcy ludzie. Nie widzę potrzeby dla siebie, ale inicjatywa szlachetna.
* Ważne jest, aby zostawić swój numer telefonu, abyśmy mogli Wam przesłać najważniejsze informacje, mimo wszystko nie jest to obowiązkowe * Wolontariusze/Wielkanoc 2025
Pibać Jes!
Chętnie pomogę szczerze!
@Ewa.M. - A po co te post? NIechces nie komentuj! Idź sobie na inne portele!
@Erich - Bo CO, komentarze muszą być tylko takie, jak Tobie się podobają? Przykro mi, ale nie.
Skandaliczne wpisy na które portEL nie reaguje. Nieważne, że wiekszość z nich pisze nudząca sie gimbaza. Redakcjo, przydałby się wielu tutaj, artykuł mówiący o empatii, szanowaniu ludzkich uczuć i przekonań, taki w którym byłoby to wszystko o co podobno walczą aktualni nominaci narodu do rządzenia.
Nie każdy człowiek jest samotny z wyboru, życie pisze różne scenariusze