24
31.03.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pewnie przyjmÄ… ale pierwej pochowajÄ… portfele. Na wszelki wypadek...
KsiÄ…dz Kaszanka (2025.03.27)
Dokładnie tak! Jestem samotna /80+/ i nigdy bym z takiego śniadania nie skorzystała, przecież to obcy ludzie. Nie widzę potrzeby dla siebie, ale inicjatywa szlachetna.
Ewa.M. (2025.03.27)
* Ważne jest, aby zostawić swój numer telefonu, abyśmy mogli Wam przesłać najważniejsze informacje, mimo wszystko nie jest to obowiązkowe * Wolontariusze/Wielkanoc 2025
(2025.03.27)

info

2  
  0
Pibać Jes!
(2025.03.27)

info

2  
  0
Chętnie pomogę szczerze!
Erich (2025.03.27)

info

4  
  1
@Ewa.M. - A po co te post? NIechces nie komentuj! Idź sobie na inne portele!
Erich (2025.03.27)
@Erich - Bo CO, komentarze muszą być tylko takie, jak Tobie się podobają? Przykro mi, ale nie.
@Jest komu pomagać - Ja to bym się bał przyjąć jedzenie od obcych osób w tym katolickim kraju
Religia miłości (2025.03.28)
Skandaliczne wpisy na które portEL nie reaguje. Nieważne, że wiekszość z nich pisze nudząca sie gimbaza. Redakcjo, przydałby się wielu tutaj, artykuł mówiący o empatii, szanowaniu ludzkich uczuć i przekonań, taki w którym byłoby to wszystko o co podobno walczą aktualni nominaci narodu do rządzenia.
(2025.03.28)

info

5  
  1
Nie każdy człowiek jest samotny z wyboru, życie pisze różne scenariusze