UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bez sensu i zupełnie nie na miejscu jest Twoja wypowiedź, siedź sam jeśli tak wybrałeś, nikt Ci nie broni i za uszy do ludzi nie ciągnie !!!!! Nie każdy wybiera samotność... ludzie umierają, wyjeżdżają.... Poza tym wyraźnie jest napisane, spotkanie jest dla tych którzy czują się samotni, nie koniecznie są sami... nikt nie zabroni małżeństwu przyjść na śniadanie... może zostali sami bo im umarły dzieci... pomysł Człowieku zanim się odezwiesz... Nie każdy jest samotny bo lubi.
niedowiary