UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie tak! Jestem samotna /80+/ i nigdy bym z takiego śniadania nie skorzystała, przecież to obcy ludzie. Nie widzę potrzeby dla siebie, ale inicjatywa szlachetna.
Ewa.M.
Dokładnie tak! Jestem samotna /80+/ i nigdy bym z takiego śniadania nie skorzystała, przecież to obcy ludzie. Nie widzę potrzeby dla siebie, ale inicjatywa szlachetna.
Ewa.M.