UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie tak! Jestem samotna /80+/ i nigdy bym z takiego śniadania nie skorzystała, przecież to obcy ludzie. Nie widzę potrzeby dla siebie, ale inicjatywa szlachetna.

Ewa.M.

Anuluj