Wybrany wątek opinii

W kazdym wieku komus cos brakuje w miescie. Mlodzi nie maja jak dojechac do domu, stazi do pracy, taki mamy klimat komunikacyjny w elblagu...
Xyx (2025.03.27)
@Xyx - Stazi to byli w NRD.
(2025.03.28)
Powrót do komentarzy