Wybrany wątek opinii
W kazdym wieku komus cos brakuje w miescie. Mlodzi nie maja jak dojechac do domu, stazi do pracy, taki mamy klimat komunikacyjny w elblagu...
Do moderacji
Odpowiedz
17
4
@Xyx - Stazi to byli w NRD.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0