UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No ale się wzruszyłem. Drogi SM to samo można było napisać w latach 50tych 70dziesiątych i 90-siatych może z pominięciem Ubera.... Coś jak Cierpienia młodego Wertera - w pewnym okresie patrzy się na świat dokładnie tak samo choć wydaje się że to zupełnie inny świat ludzi pozostają w zasadzie niezmienni. Co do komentarzy poprzedników to widzę że zapomniał wół jak cielęciem był.... Sale świetlice i pracownie są w Bibliotece Światowidzie czy Muzeum - tyle że nie ma tam młodych bo maja w "poważaniu" świat ułożony dla niech przez innych. Zobaczymy czy Młodzieżowa Rada Miasta to kolejny twór urzędniczo - administracyjny czy faktycznie coś potrafią zrobić - na razie szału nie ma raczej marazm i tumiwisizm. To podobno elita młodego pokolenia.... Co do Gęsiej Góry to zawsze było miejsce spotkań młodych ludzi - po rewitalizacji mogło być miejscem przyjemniejszym ale komuś to przeszkadzało to poszło w kocioł. Widać młode pokolenie "matali" ma wióry w głowie zamiast mózgu skoro zniszczyli coś fajnego.

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj