UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie bierz wszystkich swoją miarą, urodziłem się w 2000 r. , aktualnie skończyłem studia zaoczne, pracowałem na etacie a teraz mam własną działalność, mieszkanie co prawda w kredycie, ale uzyskalem go mając 22 lata, splacam go, działalność gospodarczą i w tym miesiącu odebrałem nowy samochód za 140 tyś zł z salonu. Nie dużo ale.... czy jestem stracony? Nie czuje się tak...