UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie bierz wszystkich swoją miarą, urodziłem się w 2000 r. , aktualnie skończyłem studia zaoczne, pracowałem na etacie a teraz mam własną działalność, mieszkanie co prawda w kredycie, ale uzyskalem go mając 22 lata, splacam go, działalność gospodarczą i w tym miesiącu odebrałem nowy samochód za 140 tyś zł z salonu. Nie dużo ale.... czy jestem stracony? Nie czuje się tak...