UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mnie jako młodzież gryzie to że przez pis mamy pisflacje i ceny w sklepach wyższe niż w Niemczech. Prąd mamy 3x droższy niż młodzież w Hiszpanii i do tego muszę płacić haracz emerytom
Młodzi przeciw pis
Mnie jako młodzież gryzie to że przez pis mamy pisflacje i ceny w sklepach wyższe niż w Niemczech. Prąd mamy 3x droższy niż młodzież w Hiszpanii i do tego muszę płacić haracz emerytom
Młodzi przeciw pis