UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mnie jako młodzież gryzie to że przez pis mamy pisflacje i ceny w sklepach wyższe niż w Niemczech. Prąd mamy 3x droższy niż młodzież w Hiszpanii i do tego muszę płacić haracz emerytom

Młodzi przeciw pis

Anuluj