A moim zdaniem... (od najstarszych)
@Ziemianin - Najlepsze w tym jest to, że masz rację. Niestety ograniczenia w zakresie ilości literek nie pozwoliły mi na dłuży esej.
Jak ktoś obcuje regularnie z kulturą wyższą i bywa na koncertach Orkiestry to wie jak jest ubrana w takich okolicznościach. Tym razem wnioskuję, że był to ukłon w stronę najmłodszych, żeby zbliżyć się do ich świata uchylając rąbka tego swojego. Poza tym najważniejsze treści tego wydarzenia zapewne nie odnosiły się do ubioru i jeśli ktoś ma z tym problem i ocenia tylko przez pryzmat zdjęć to znaczy, że nie ma pojęcia o co w tym wszystkim chodzi. W takiej sytuacji milczenie jest złotem.