UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ziemianin - Najlepsze w tym jest to, że masz rację. Niestety ograniczenia w zakresie ilości literek nie pozwoliły mi na dłuży esej.
Kosmita
@Ziemianin - Najlepsze w tym jest to, że masz rację. Niestety ograniczenia w zakresie ilości literek nie pozwoliły mi na dłuży esej.
Kosmita