UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ziemianin - Najlepsze w tym jest to, że masz rację. Niestety ograniczenia w zakresie ilości literek nie pozwoliły mi na dłuży esej.

Kosmita

Anuluj