UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak ktoś obcuje regularnie z kulturą wyższą i bywa na koncertach Orkiestry to wie jak jest ubrana w takich okolicznościach. Tym razem wnioskuję, że był to ukłon w stronę najmłodszych, żeby zbliżyć się do ich świata uchylając rąbka tego swojego. Poza tym najważniejsze treści tego wydarzenia zapewne nie odnosiły się do ubioru i jeśli ktoś ma z tym problem i ocenia tylko przez pryzmat zdjęć to znaczy, że nie ma pojęcia o co w tym wszystkim chodzi. W takiej sytuacji milczenie jest złotem.
Pan w smokingu