UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak ktoś obcuje regularnie z kulturą wyższą i bywa na koncertach Orkiestry to wie jak jest ubrana w takich okolicznościach. Tym razem wnioskuję, że był to ukłon w stronę najmłodszych, żeby zbliżyć się do ich świata uchylając rąbka tego swojego. Poza tym najważniejsze treści tego wydarzenia zapewne nie odnosiły się do ubioru i jeśli ktoś ma z tym problem i ocenia tylko przez pryzmat zdjęć to znaczy, że nie ma pojęcia o co w tym wszystkim chodzi. W takiej sytuacji milczenie jest złotem.

Pan w smokingu

Anuluj