A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Drodzy Polacy obudźcie się za wysokie ceny w sklepach i mediów odpowiedzialni są mierni ludzie z PiS. Za ich rządów w firmach państwowych zatrudniali niekompetentnych członków partii, znajomych bądź ich rodziny np. traks.
Najwięcej_kwiczą_oderwane_od_koryta_pisowskie_wieprze
Nie rozumiem jednego. Chodzi o wiele budynków użyteczności publicznej, które zamknięte są w soboty i niedziele a ogrzewanie na ful włączone, bo nie można nic regulować. Czujniki są na zewnątrz, w środku nie ma sterowników. Generuje to dla użytkowników duże koszty. Szkoly w ferie wykorzystują niewiele pomieszczeń, a ogrzewać muszą cały budynek i za to płaca. Czy nie ma możliwości montażu sterowników w budynku, aby była możliwość ustawiania temperatury. Po co ogrzewać puste budynki?
Ponowne nagrzanie wychłodzonych pomieszczeń do komfortowych 20-21°C będzie się wiązało ze zużyciem znacznie większej ilości energii, niż utrzymywanie temperatury na stałym poziomie.
Pamiętajcie NIE głosujemy nigdy na PiS bezprawie i niesprawiedliwość
Co oni robia.. ?? Jeden pracowal w Enerdze dopoki pis rzadzil potem dostal informacje-NARA, NARA wg mnie robie zamet i czepiaja sie tematow zastepczych. NIech ta trojka ogarnie biezace sprawy np dziura na wysokosci rynku ktora poltora roku jest nie uzupelniona!!!1 Miasto 100 tys, ambicje wojewodzkie a zaden radny nawet ci ktorzy tam przejezdzaja nie widzi problemu.
Moze ktorys z was zamiast skomlec po relegowaniu z ex posady cos w tym temacie zrobi??? MOze nawet zrobcie sobie focie??
@arteon - Dokładnie było 60 jest grubo ponad 150 gdy jeszcze wliczymy opłaty stałe. O tym jest cicho a podwyżka jest gigantyczna. Nic tak nie podrożało - paliwa w tym czasie podrożały może 10%.