UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co oni robia.. ?? Jeden pracowal w Enerdze dopoki pis rzadzil potem dostal informacje-NARA, NARA wg mnie robie zamet i czepiaja sie tematow zastepczych. NIech ta trojka ogarnie biezace sprawy np dziura na wysokosci rynku ktora poltora roku jest nie uzupelniona!!!1 Miasto 100 tys, ambicje wojewodzkie a zaden radny nawet ci ktorzy tam przejezdzaja nie widzi problemu. Moze ktorys z was zamiast skomlec po relegowaniu z ex posady cos w tym temacie zrobi??? MOze nawet zrobcie sobie focie??
emeryt-opadly mi rece