UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie rozumiem jednego. Chodzi o wiele budynków użyteczności publicznej, które zamknięte są w soboty i niedziele a ogrzewanie na ful włączone, bo nie można nic regulować. Czujniki są na zewnątrz, w środku nie ma sterowników. Generuje to dla użytkowników duże koszty. Szkoly w ferie wykorzystują niewiele pomieszczeń, a ogrzewać muszą cały budynek i za to płaca. Czy nie ma możliwości montażu sterowników w budynku, aby była możliwość ustawiania temperatury. Po co ogrzewać puste budynki?

miły