UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@arteon - Dokładnie było 60 jest grubo ponad 150 gdy jeszcze wliczymy opłaty stałe. O tym jest cicho a podwyżka jest gigantyczna. Nic tak nie podrożało - paliwa w tym czasie podrożały może 10%.
MCC
@arteon - Dokładnie było 60 jest grubo ponad 150 gdy jeszcze wliczymy opłaty stałe. O tym jest cicho a podwyżka jest gigantyczna. Nic tak nie podrożało - paliwa w tym czasie podrożały może 10%.
MCC