UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ponowne nagrzanie wychłodzonych pomieszczeń do komfortowych 20-21°C będzie się wiązało ze zużyciem znacznie większej ilości energii, niż utrzymywanie temperatury na stałym poziomie.
Ponowne nagrzanie wychłodzonych pomieszczeń do komfortowych 20-21°C będzie się wiązało ze zużyciem znacznie większej ilości energii, niż utrzymywanie temperatury na stałym poziomie.