UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ponowne nagrzanie wychłodzonych pomieszczeń do komfortowych 20-21°C będzie się wiązało ze zużyciem znacznie większej ilości energii, niż utrzymywanie temperatury na stałym poziomie.


Anuluj