97
25.02.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Dumny Kaźmiż z Elbląga - Sam wybieram gdzie zaglądam i co pisze. Debilizumy których nie rozumiesz są oczywiste dla Pani z Warzywniaka czy Szewca którzy liczą koszta marży czas pracy i codziennie sprawdzają czy są nad kreską. Jako "kolejny darmozjad" bierzesz zapewne pensyjkę i masz w dupie cały świat. Nadpłata to w nomenklaturze biznesu zaliczka na poczet przyszłych dostaw Jak chcecie coś pokazywać skoro sami nie rozumiecie jak dzieła ekonomia biznes podatki i samorząd ? Połowę czasu tracę na prostowanie takich bzdur i tłumaczenie rzeczy oczywistych Spółki osobowe to dawne spółki cywilne miałem ich kilka ale nowe podziały już mnie nie interesują. Samokrytyka ? Ja ma się krytykować bo ty nie rozumiesz co pisze ? No wybacz nie ja cię uczyłem i nie ja się na twoim świadectwie podpisywałem....
MariuszLewandowski-Fc (2025.02.27)
@MariuszLewandowski-Fc - Dobra ostatni raz, bo już naprawdę ciężkość odczuwam. Kilka postów wyżej piszesz "Jestem szalenie samokrytyczny.... ". W ostatnim poście "Samokrytyka ? Ja ma się krytykować bo ty nie rozumiesz co pisze ?" Takie zachowanie z pewnością ma jakąś nazwę, ale pod tym ja się nie podpisywałem. Pisz zatem i zaglądaj gdzie wybierzesz. pierwszorzędowe cechy płciowe mam na to wywalone. Tylko myśl chłopie... poboli i przesłanie. I skoro sam otwierasz te drzwi, to pozwól, że zapytam czy klientów tych swoich firm to też nadpłatami raczyłeś?
Dumny Kaźmiż z Elbląga (2025.02.27)
@Dumny Kaźmiż z Elbląga - Jesteś tępy jak cep i masz do mnie pretensje że nie rozumiesz o czym pisze. Jednym z owych klientów była spółka ABB Zamech ltd a usługi jakie na ich rzecz dotyczyły narzędzi pomiarowych. Mam wywalone na takiego durnia jak ty ponieważ operuje językiem zrozumiałym i dla inżynierów dawnej spółki / a obsługiwałem wszystkie jej działy od Odlewni po Biura Zarządu/ Innym była spółka Elbrewery co ltd zanim wykupił ją Haineken. Nie ośmieszaj się chłopie a jak chcesz błyszczeć to posyp się brokatem. Mnie śmieszysz swoją intelektualną indolencja i wcale się nie dziwie że nie masz odwagi się podpisać bo wielu by na twój widok parskało śmiechem czytając twoje wypociny.
MariuszLewandowski-Fc (2025.02.27)
PiSowcy to zera ludzie nie głosujcie na nich więcej. Ten cały traks to jakaś pomyłka za nieudolnych rządów pisu w energa skakał z jednego stołka dyrektorskiego na drugi.
(2025.02.27)
Jako ex listonosz miał doskonałe referencje na gońca, ,, ,No to znów chłopaczka skrzywdzili bo na stolarza się raczej nie nadaje
MariuszLewandowski-Fc (2025.02.27)
@kij - naj... czujny jest traks, który to udawał, że pracuje w enerdze. GŁUPI MEDREK ZADYMIARZ!!!
bumbul (2025.02.28)
@bumbul - Drogo Panie o ile posiada Pan jakąkolwiek wiedzę lub podstawy do Pana opinii bardzo proszę o kontakt na meila mariuszlewandowski1966@gmail. com Moim zdaniem traksik jest jednym z tych politykierów PIS-u którego karierę należy skończyć ponieważ szkodzi on Miastu i podczas procesu z Andrzejem Śliwką mam zamiar prawdziwość Pana w tym zakresie wykazać ponieważ jest ona całkowicie zbieżna z moją o tym człowieku opinią. O ile nie zechce Pan wystąpić w roli świadka publicznie mogę zawnioskować o przesłuchanie Pana z wyłączeniem jawności albo ograniczyć się do podania faktów jakie mi Pan przekaże bez wnioskowanie o Pana przesłuchanie. Sprawa jest pilna i ważna
MariuszLewandowski-Fc (2025.02.28)
@kij - Panie Pruszak, szkoda że nie został Pan księdzem...
(2025.02.28)
Traks nie wstyd ci przynależeć do grupy przestępczej? Co ty kiedyś powiesz dzieciom
xvxv (2025.02.28)

info

5  
  1
Politologia to wszechnauka dla radnych elbląskich i ich pociotków. A gdzie znajomość praw fizyki czy prawa handlowego? Nawet historia ich nie przebiła?
(2025.02.28)

info

3  
  1