A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Dumny Kaźmiż z Elbląga - Sam wybieram gdzie zaglądam i co pisze. Debilizumy których nie rozumiesz są oczywiste dla Pani z Warzywniaka czy Szewca którzy liczą koszta marży czas pracy i codziennie sprawdzają czy są nad kreską. Jako "kolejny darmozjad" bierzesz zapewne pensyjkę i masz w dupie cały świat. Nadpłata to w nomenklaturze biznesu zaliczka na poczet przyszłych dostaw Jak chcecie coś pokazywać skoro sami nie rozumiecie jak dzieła ekonomia biznes podatki i samorząd ? Połowę czasu tracę na prostowanie takich bzdur i tłumaczenie rzeczy oczywistych Spółki osobowe to dawne spółki cywilne miałem ich kilka ale nowe podziały już mnie nie interesują. Samokrytyka ? Ja ma się krytykować bo ty nie rozumiesz co pisze ? No wybacz nie ja cię uczyłem i nie ja się na twoim świadectwie podpisywałem....
@MariuszLewandowski-Fc - Dobra ostatni raz, bo już naprawdę ciężkość odczuwam. Kilka postów wyżej piszesz "Jestem szalenie samokrytyczny.... ". W ostatnim poście "Samokrytyka ? Ja ma się krytykować bo ty nie rozumiesz co pisze ?" Takie zachowanie z pewnością ma jakąś nazwę, ale pod tym ja się nie podpisywałem. Pisz zatem i zaglądaj gdzie wybierzesz. pierwszorzędowe cechy płciowe mam na to wywalone. Tylko myśl chłopie... poboli i przesłanie. I skoro sam otwierasz te drzwi, to pozwól, że zapytam czy klientów tych swoich firm to też nadpłatami raczyłeś?
@Dumny Kaźmiż z Elbląga - Jesteś tępy jak cep i masz do mnie pretensje że nie rozumiesz o czym pisze. Jednym z owych klientów była spółka ABB Zamech ltd a usługi jakie na ich rzecz dotyczyły narzędzi pomiarowych. Mam wywalone na takiego durnia jak ty ponieważ operuje językiem zrozumiałym i dla inżynierów dawnej spółki / a obsługiwałem wszystkie jej działy od Odlewni po Biura Zarządu/ Innym była spółka Elbrewery co ltd zanim wykupił ją Haineken. Nie ośmieszaj się chłopie a jak chcesz błyszczeć to posyp się brokatem. Mnie śmieszysz swoją intelektualną indolencja i wcale się nie dziwie że nie masz odwagi się podpisać bo wielu by na twój widok parskało śmiechem czytając twoje wypociny.
PiSowcy to zera ludzie nie głosujcie na nich więcej. Ten cały traks to jakaś pomyłka za nieudolnych rządów pisu w energa skakał z jednego stołka dyrektorskiego na drugi.
Jako ex listonosz miał doskonałe referencje na gońca, ,, ,No to znów chłopaczka skrzywdzili bo na stolarza się raczej nie nadaje
@kij - naj... czujny jest traks, który to udawał, że pracuje w enerdze. GŁUPI MEDREK ZADYMIARZ!!!
@bumbul - Drogo Panie o ile posiada Pan jakąkolwiek wiedzę lub podstawy do Pana opinii bardzo proszę o kontakt na meila mariuszlewandowski1966@gmail. com Moim zdaniem traksik jest jednym z tych politykierów PIS-u którego karierę należy skończyć ponieważ szkodzi on Miastu i podczas procesu z Andrzejem Śliwką mam zamiar prawdziwość Pana w tym zakresie wykazać ponieważ jest ona całkowicie zbieżna z moją o tym człowieku opinią. O ile nie zechce Pan wystąpić w roli świadka publicznie mogę zawnioskować o przesłuchanie Pana z wyłączeniem jawności albo ograniczyć się do podania faktów jakie mi Pan przekaże bez wnioskowanie o Pana przesłuchanie. Sprawa jest pilna i ważna
@kij - Panie Pruszak, szkoda że nie został Pan księdzem...
Traks nie wstyd ci przynależeć do grupy przestępczej? Co ty kiedyś powiesz dzieciom
Politologia to wszechnauka dla radnych elbląskich i ich pociotków. A gdzie znajomość praw fizyki czy prawa handlowego?
Nawet historia ich nie przebiła?