UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@Dumny Kaźmiż z Elbląga - Sam wybieram gdzie zaglądam i co pisze. Debilizumy których nie rozumiesz są oczywiste dla Pani z Warzywniaka czy Szewca którzy liczą koszta marży czas pracy i codziennie sprawdzają czy są nad kreską. Jako "kolejny darmozjad" bierzesz zapewne pensyjkę i masz w dupie cały świat. Nadpłata to w nomenklaturze biznesu zaliczka na poczet przyszłych dostaw Jak chcecie coś pokazywać skoro sami nie rozumiecie jak dzieła ekonomia biznes podatki i samorząd ? Połowę czasu tracę na prostowanie takich bzdur i tłumaczenie rzeczy oczywistych Spółki osobowe to dawne spółki cywilne miałem ich kilka ale nowe podziały już mnie nie interesują. Samokrytyka ? Ja ma się krytykować bo ty nie rozumiesz co pisze ? No wybacz nie ja cię uczyłem i nie ja się na twoim świadectwie podpisywałem....
MariuszLewandowski-Fc