A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
krągła gęba, usta skośne, duże gały, lekko prośne, płakać lubi, dla poznaki, nad książkami? Kto to taki? tak to czaki
@MariuszLewandowski-Fc - "... moim zdaniem obie spółki powinny mieć zakaz generowania zysków... " Cóż to się zmieniło w tej kwestii jeszcze niedawno niczym lew broniłeś strat miejskich wodociągów, a tu proszę...
@Opasły nissan - Śmieszne, bo jak braliśmy gaz od Rosji to i tak mieliśmy najdroższy gaz w Europie, bo Ruskie nas nie lubią.
@Dumny Kaźmiż z Elbląga - Kaźmirz nie śpij na robocie... Nie broniłem zysków spółki ale konieczności jej posiadania przez miasto właśnie po to żeby zapewniała dostawy wody po jak najniższej cenie a więc nie musiała generować zysków. Strata spółki komunalnej to kasa zostawiona w rekach Mieszkańców a tu nie chodzi o zyski czy straty ale o sprawną i tanią realizację zadań spółki. Ewentualna strata pokryta z podatków jest też do przyjęcia bo czasami nie wszystko się salduje w roku. Jak mam wydawać moje podarki na WC za 600 tyś jak Warszawa to wolę dołożyć z tej kupki do dostaw wody którą piję. Jeszcze coś genijuszu ?
@MariuszLewandowski-Fc - sry mistrzu masz objawy chorobowe. Ciężko się z tobą rozmawia, kiedy nie pamiętasz co klepałeś chwilkę (raptem może tydzień) temu. W jednej wypowiedzi potrafisz również sam sobie zaprzeczyć. W jaki sposób strata spółki to zysk mieszkańców, o czym ty piszesz, znowu brednie? Zachowujesz się jakbyś miał wpływ - jako jednostka - na co pożytkowane są te twoje "podarki", których notabene nie płacisz w tym kraju, pracując pozagramanicą... , co jeszcze nasz noblisto?
@Dumny Kaźmiż z Elbląga - Jako przedsiębiorca przez dwie dekady płaciłem miesięcznie podatki pozwalające opłacić dwa może trzy etaty urzędnicze więc wobec takich "podatników" jak ty mam spore nadpłaty podejrzewam że przez całe życie nie zapłaciłeś tyle co moje firmy w rok. To że sam sobie w jednej wypowiedzi potrafię zaprzeczyć jest bezdyskusyjne - przedstawiam argumenty za i przeciw ale akurat w kwestii funkcji spółek komunalnych jestem konsekwentny od zawsze. Skoro nie rozumiesz co piszę proponuje popytać właścicielki warzywniaka z rogiem czy szewca - przełożą ci zapewne meandry realiów prowadzenia biznesu na język zrozumiały dla ciebie. Mnie to zadanie przerasta....
@MariuszLewandowski-Fc - No poeta! Te paralele, niezrównane metafory... , a jakie trafne porównania. Tyle talentów tak zaprzepaszczone bezpowrotnie. Bezdyskusyjne rozumiem, że nie rozumiesz, co piszesz. Jesteś tak pozbawiony samokrytyki i bezrefleksyjny, że aż strach się bać. Akurat w kwestii spółek przekonywałeś mnie, że zysk spółek miejskich jest ok. Nie znam tych twoich znajomych z rogami i bez, meandrów prostował też nie będę. Nie masz bladego pojęcia kim jestem i co w życiu robiłem, więc się nie sadź, gdyż najwyraźniej przerasta cię wiele kwestii. Dlaczego znowu porównujesz spółkę miejską do działalności prywatnej. To dobitnie pokazuje, że umknęły ci realia a "dzwony" nie dzwonią nigdzie blisko. Tylko zdrówka pozostaje życzyć.
@Dumny Kaźmiż z Elbląga - To że chowasz się za pseudonimem to twój wybór Jestem szalenie samokrytyczny właśnie dlatego że wiele z moich talentów i osiągnięć zaprzepaściłem. Zysk spółek jest ok jeśli pozostaje w spółce i obniża jej koszty i nasze rachunki w następnym roku obliczeniowym. Naprawdę nie widzisz jakie piszesz androny i sam siebie ośmieszasz ? Spółka miejska i szew działają na tych samych zasadach rachunku ekonomicznego ponieważ nie ma w Polsce specjalnej regulacji dla spółek skarbu państwa czy spółek komunalnych - ich sprawozdawczość i opodatkowanie jest jednakowe jak dla spółek kapitałowych - o tym też zapewne nie wiesz drogi ignorancie ? Twoje dzwony niestety milczą bo zamiast koncentrować się na tym co pisze starasz się zrobić tani i durny hejt. Po tym co piszesz odpowiem że znać cię nie chce i na szczęście nie muszę. Proponuje też żebyś moich bzdur nie czytał i nie komentował z pewnością oszczędzi ci to zdrowia i nerwów. Nie zajmuj się takim debilem jak ja i idź z psem na spacer Pozdrawiam
@MariuszLewandowski-Fc - Ja nie potrzebuję wiedzieć kim jesteś, bo nie komentuje twoich osiągnięć życiowych, tylko to co piszesz a piszesz glupoty. i na tej podstawie cię oceniam. Nie odpowiadasz na pytania, nie słuchasz co się do ciebie mówi a to nie są cechy osoby samokrytycznej. , która pozwala by ocenili ja inni. Zysk, który obniża koszty to niczym skasować nadpłatę którą się następnie zwraca - TO PO Wój kasować. Są jeszcze spółki osobowe znawco bliższe miejskim niż kapitałowe. Podobnie jak GM i kilka innych osób staram się ukazywać debilizmy co niektórych użytkowników i absurdy z którymi musimy żyć, jeśli ci to przeszkadza to po prostu to nie zaglądaj.
W eblongu tylko mariusze cF mieszjom?