UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MariuszLewandowski-Fc - Dobra ostatni raz, bo już naprawdę ciężkość odczuwam. Kilka postów wyżej piszesz "Jestem szalenie samokrytyczny.... ". W ostatnim poście "Samokrytyka ? Ja ma się krytykować bo ty nie rozumiesz co pisze ?" Takie zachowanie z pewnością ma jakąś nazwę, ale pod tym ja się nie podpisywałem. Pisz zatem i zaglądaj gdzie wybierzesz. pierwszorzędowe cechy płciowe mam na to wywalone. Tylko myśl chłopie... poboli i przesłanie. I skoro sam otwierasz te drzwi, to pozwól, że zapytam czy klientów tych swoich firm to też nadpłatami raczyłeś?

Dumny Kaźmiż z Elbląga

Anuluj