97
25.02.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Podczepic sie z ramienia slusznej partii do spolki skarbu panstwa chyba najprosciej, potem troche pobelkotac zeby nie zapomnieli, gorzej jak wyszucą. Druga rzecz ze nie maja alternatywy, wszedzie traca...
um to farsa (2025.03.01)

info

3  
  0
Strach otwierać lodówkę... bo może i tam jest Cf....
(2025.03.01)

info

0  
  0
Pamiętajcie NIE głosujemy nigdy na PiS bezprawie i niesprawiedliwość
(2025.03.02)

info

3  
  0
O i fryzjer jest.
ikona (2025.03.02)

info

0  
  0
Pamiętajmy - nie głosujemy na POPiSLDPSL-50.35 lat pasożytowania w tym kraju wystarczy, a co do energii - lepiej niech każdy sam się zajmie w miarę możliwości produkcją własnej, niezależnej od idiokratycznych rządów, okolicznych wojen i innych fanaberii. Internet pełen jest projektów DIY do zrealizowania. Niezależność energetyczna (i tania energia siłą rzeczy) do podstawa tych czasów.
exPolityk (2025.03.03)

info

1  
  0
W celu dopchania się do koryta, każdy z nich jest gotowy na szkalowanie swojego miasta dokładnie pod dyktando i wytyczne Śliwki. Jest to już na tyle rozbuchane, że podobno niektórym zagrożono wydaleniem z PiS a tym samym odsunięciem koryta daleko daleko. Panowie z PiSu, czy Wam nie wstyd robić we własne gniazdo ? Zamiast wspólnie rządzić, układać się z włodarzem tego miasta to robicie podjazdową wojenkę jak Wam Śliwka każe ? Może trzeba kandydatowi spadochroniarzowi pokazać środkowy palec i skupić się nad rozwojem miasta ? Naprawdę chcecie żeby Was zapamiętano jako blokujących rozwój, fałszywych, dbających tylko o własne tyłki i stołki dla siebie ? Wstyd !!!
mieszkaniec Elbląga (2025.03.04)

info

2  
  0
Śliwka to pisowski wiejski cwaniak. Jak był ministrem aktywów państwowych zatrudniał towarzyszy pisowskich ich rodziny i znajomych w spółkach państwowych za co powinien zostać rozliczony. W elektrociepłowni została zatrudniona między innymi żona jego wiejskiego kolesia partyjnego.
(2025.03.04)

info

2  
  0