UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pamiętajmy - nie głosujemy na POPiSLDPSL-50.35 lat pasożytowania w tym kraju wystarczy, a co do energii - lepiej niech każdy sam się zajmie w miarę możliwości produkcją własnej, niezależnej od idiokratycznych rządów, okolicznych wojen i innych fanaberii. Internet pełen jest projektów DIY do zrealizowania. Niezależność energetyczna (i tania energia siłą rzeczy) do podstawa tych czasów.

exPolityk