UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W celu dopchania się do koryta, każdy z nich jest gotowy na szkalowanie swojego miasta dokładnie pod dyktando i wytyczne Śliwki. Jest to już na tyle rozbuchane, że podobno niektórym zagrożono wydaleniem z PiS a tym samym odsunięciem koryta daleko daleko. Panowie z PiSu, czy Wam nie wstyd robić we własne gniazdo ? Zamiast wspólnie rządzić, układać się z włodarzem tego miasta to robicie podjazdową wojenkę jak Wam Śliwka każe ? Może trzeba kandydatowi spadochroniarzowi pokazać środkowy palec i skupić się nad rozwojem miasta ? Naprawdę chcecie żeby Was zapamiętano jako blokujących rozwój, fałszywych, dbających tylko o własne tyłki i stołki dla siebie ? Wstyd !!!

mieszkaniec Elbląga

Anuluj