UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pamiętajmy - nie głosujemy na POPiSLDPSL-50.35 lat pasożytowania w tym kraju wystarczy, a co do energii - lepiej niech każdy sam się zajmie w miarę możliwości produkcją własnej, niezależnej od idiokratycznych rządów, okolicznych wojen i innych fanaberii. Internet pełen jest projektów DIY do zrealizowania. Niezależność energetyczna (i tania energia siłą rzeczy) do podstawa tych czasów.
exPolityk