A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
" Nie myslimy o tym " T o nie wymaga komentarza.
Taka bajeczka... Nie wiem, czy tzw. mieszkańcy zauważyli w końcu po DEKADACH jak są robieni w wała w prostej zabawie w "dobrego i złego policjanta"... np. - PiS dmie w patriotyczne trąbki... i robi inwestycje tak, żeby było nie-do-końca, lub nie działało na 100%... potem przychodzi PO - i upiernicza wszystko, co tylko można - przy akompaniamencie uśmiechniętych wyborców, cieszących się, że uwalili tzw. pracę poprzedników... obydwaj premierzy-agenci są TW niemieckich służb (odziedziczone po Stasi przejęło ich BND) - jeden ma pseudonim "der Student", drugi ma "Oscar" (to chyba na cześć bohatera "Blaszanego Bębenka")... i teraz wybierajcie sobie Polaczkowie między waszymi ulubionymi pupilami... "powodzenia" :(... te telewizyjne partie dla dobra wyższego powinny być zdelegalizowane - a udziały tych TV sprzedane choćby na wolny rynek GPW - zawsze to cień nadziei, że choć część udziałów mogła by być wykupiona przez tubylców.
Taka bajeczka... Nie wiem, czy tzw. mieszkańcy zauważyli w końcu po dekadach jak są robieni w... w prostej zabawie w "dobrego i złego policjanta"... np. - "zły policjant" dmie w patriotyczne trąbki... i robi inwestycje tak, żeby było nie-do-końca, lub nie działało na 100%... potem przychodzi "dobry policjant" - i upiernicza wszystko, co tylko można - przy akompaniamencie uśmiechniętych wyborców, cieszących się, że uwalili tzw. pracę poprzedników... obydwaj szefowie ww. partii są TW niemieckich służb (odziedziczone po Stasi - przejęło ich BND) - jeden ma pseudonim "der Student", drugi ma "Oscar" (to chyba na cześć bohatera "Blaszanego Bębenka")... i teraz wybierajcie sobie Polacy między waszymi ulubionymi pupilami... "powodzenia"... te telewizyjne partie dla dobra wyższego powinny trafić do magazynu - a udziały tych dziwnych TV sprzedane choćby na wolny rynek GPW - zawsze to cień nadziei, że choć część udziałów mogła by być wykupiona przez tubylców.
Przyszły prezydent Polski nie może być sługą upainy, rosji, niemiec czy Izraela. Więc wybór jest prosty, tylko Grzegorz Braun. Reszta to pacynki na palcach obcych państw. W szczególności ten fałszywy czaskowski który jest jak chorągiew na wietrze w swoich poglądach.
@Deunizacja - Przyznam się Panu, że nie idę na wybory. Tłumaczyć, dlaczego to mało tu miejsca na rozpisywanie się. Ale chciałbym zwrócić Pana uwagę na nazwisko Pańskiego faworyta, czyż nie jest ono zastanawiające? A przyjrzał się Pan Jego fizjonomii? Z tego co wiem to Państwo bardzo dbacie o czystość rasową, czy sprawdziliście tego Pana do 10 pokolenia wstecz?