UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taka bajeczka... Nie wiem, czy tzw. mieszkańcy zauważyli w końcu po DEKADACH jak są robieni w wała w prostej zabawie w "dobrego i złego policjanta"... np. - PiS dmie w patriotyczne trąbki... i robi inwestycje tak, żeby było nie-do-końca, lub nie działało na 100%... potem przychodzi PO - i upiernicza wszystko, co tylko można - przy akompaniamencie uśmiechniętych wyborców, cieszących się, że uwalili tzw. pracę poprzedników... obydwaj premierzy-agenci są TW niemieckich służb (odziedziczone po Stasi przejęło ich BND) - jeden ma pseudonim "der Student", drugi ma "Oscar" (to chyba na cześć bohatera "Blaszanego Bębenka")... i teraz wybierajcie sobie Polaczkowie między waszymi ulubionymi pupilami... "powodzenia" :(... te telewizyjne partie dla dobra wyższego powinny być zdelegalizowane - a udziały tych TV sprzedane choćby na wolny rynek GPW - zawsze to cień nadziei, że choć część udziałów mogła by być wykupiona przez tubylców.

2084

Anuluj