UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Taka bajeczka... Nie wiem, czy tzw. mieszkańcy zauważyli w końcu po dekadach jak są robieni w... w prostej zabawie w "dobrego i złego policjanta"... np. - "zły policjant" dmie w patriotyczne trąbki... i robi inwestycje tak, żeby było nie-do-końca, lub nie działało na 100%... potem przychodzi "dobry policjant" - i upiernicza wszystko, co tylko można - przy akompaniamencie uśmiechniętych wyborców, cieszących się, że uwalili tzw. pracę poprzedników... obydwaj szefowie ww. partii są TW niemieckich służb (odziedziczone po Stasi - przejęło ich BND) - jeden ma pseudonim "der Student", drugi ma "Oscar" (to chyba na cześć bohatera "Blaszanego Bębenka")... i teraz wybierajcie sobie Polacy między waszymi ulubionymi pupilami... "powodzenia"... te telewizyjne partie dla dobra wyższego powinny trafić do magazynu - a udziały tych dziwnych TV sprzedane choćby na wolny rynek GPW - zawsze to cień nadziei, że choć część udziałów mogła by być wykupiona przez tubylców.
2084