A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kolejna prymitywna wpadka koalicji 13 grudnia. Pani Czuchnowska tłumaczka na spotkaniu Kosiniaka z sekretarzem obrony USA, dwa dni wcześniej w internecie obrażała Amerykanina. Na kierownika placówki do USA wysłano Klicha, który obrażał w internecie obecnego prezydenta USA. Myślicie, że Amerykanie nie wiedzą o tym. Co za ignoranci rządzą, że chcą Nas skłócić z największym światowym mocarstwem. Jakieś tajne rozmowy z Moskwą i Berlinem.
@pisiorra - @pisiorra - No ja już z moimi przyjaciółmi Rosjanami sobie siedzimy i śmiejemy się z was
@bra - A ty tak szczerze, tak po polacko-katolacku się teraz cieszysz, prawda?
@bra - Ach jak teraz się cieszysz, ach jak bardzo, tak że ach już bardziej nie można. Jest radość, no…. Aż sobie piardnij.
@bra - Amerykanie wiedzą bo Im doniosłeś. I bardzo dobrze, że chociaż Ty o to zadbałeś. Jesteś jednak przydatny.
Kiedy nowe mosty ? Przecież to jest żart ma 3 wylotówki na ekspresówkę w tym 2 kluczowe najbliżej centrum i osiedli mieszkaniowych ale żeby tam się dostać mamy 2 wąskie mosty :D przecież to jest i pod względem strategicznym żalosne i pod względem komfortu jazdy. Wrócić do domu o godzinie 15 z S7 to żart. Zero drożności. Kazimierzowo poszerzyć o 2 pasy i nowy most 4 pasmowy. I połaczyc jak najszybciej Modrzewinę z S7 również stawiając tam nowy most
@Ministrant - A ile jesteś w stanie dołożyć do tych inwestycji?