150
07.02.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Do Trzacha nie ma wogole miejscowek, bo tam malo kto przychodzi???bahahahaha
sami swoi (2025.02.09)
mentzen i nawrocki dwa polskie kacapy. 🇵🇱🇪🇺🇵🇱🇪🇺
Krzyżyk (2025.02.09)
@Krzyżyk - Cóż za wyżyny intelektu! Pasuje do wzorcowego leminga... :-)
@sami swoi - Bonżura przyjmują tylko władze naszego miasta oczywiście. I sami widzicie kto na to towarzystwo głosuję?
@jdjd - Tłuk to w warazzawce siedzi i lakiery czyści
Wybierz sobie Rafałka, ten wszystko podpisze co mu Tusk podsunie. Razem wszystko naprawia czyli obsadza swoimi wszystkie sądy, TK, będą sądzić PIS do " us. ranej smierci, bez wyroków byłe szło w eter jaki to PIS zły i jak kradł. Już większość tych co tak wielbią Tuska uwierzyl[ w te okradanie Polski, tylko pytanie jest jedno: Polakom żyło się lepiej w latach 2015- 2023r, nwieksza drozyznavi ubóstwo ie było cenzury i wsadzania za kraty za wypowiedzi w mediach, czy wpisy na X, mam pytanie to jak PIS kradł a bezrobocie było niskie, zarobki wysokie, wszelkie osłony i socjale dla ludzi, to było źle, a teraz władza nie kradnie hehe, a jest coraz większe bezrobocie i ubóstwo, pieniędzy nima i nie będzie, budżet z rekordowym zadłużeniem, to co to oznacza?
A jak Trzaskowski był w Elblagu to strzelił ta swoją gadkę taka nagle prawicowa i kie pozwolił nikomu zadawać pytań. To rzeczywiście lepiej prawda? Bo mogły usłyszeć bardzo niewygodne dla niego pytania, tak zresztą robi wszędzie, nikt nie wie kiedy przyjedzie, za mim jeżdżą tylko autokary że swoimi ludzmi
Wstydziaki-tchórzaki-niepodpisaki.
Kosmita (2025.02.09)

info

0  
  0
w jednej celi ich wsadzili, bo nam Polskę podpalili, za to ryżżżyyy wraz z bodnaareemm w jednej celi tworzą parę dalej czeka koń i czaki, żeby wsadzić ich do paki, i tak razem czwórką całą na spacerniak sobie walą
(2025.02.11)

info

1  
  0
Do ciebie ograniczył dostep, ordynator psychiatrii.
(2025.02.14)

info

0  
  0