Wybrany wątek opinii
piosiory to sekto-mafia jak jaruś był w Elblągu to tylko swoich zapraszali żeby nie było jajek i trudnych pytań
Do moderacji
Odpowiedz
87
49
A co to pułkowniczek SB odezwał się co bierze emeryturę po 10tys. I boi się że mu znowu cofną.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
A jak Trzaskowski był w Elblagu to strzelił ta swoją gadkę taka nagle prawicowa i kie pozwolił nikomu zadawać pytań. To rzeczywiście lepiej prawda? Bo mogły usłyszeć bardzo niewygodne dla niego pytania, tak zresztą robi wszędzie, nikt nie wie kiedy przyjedzie, za mim jeżdżą tylko autokary że swoimi ludzmi
Do moderacji
Odpowiedz
1
0