UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jak Trzaskowski był w Elblagu to strzelił ta swoją gadkę taka nagle prawicowa i kie pozwolił nikomu zadawać pytań. To rzeczywiście lepiej prawda? Bo mogły usłyszeć bardzo niewygodne dla niego pytania, tak zresztą robi wszędzie, nikt nie wie kiedy przyjedzie, za mim jeżdżą tylko autokary że swoimi ludzmi