Wybrany wątek opinii

Żaden pisowiec nie będzie dobrym Prezydentem Polski. Jednego już mamy i wiadomo jak jest długoPiS
(2025.02.07)
I racja dość wywrotowców
(2025.02.07)
Tęczowy rafałek to dopiero kandydatura temu to planeta ciągle płonie. Bonżurek ktokolwiek tylko nie on.
Roz (2025.02.08)
Wybierz sobie Rafałka, ten wszystko podpisze co mu Tusk podsunie. Razem wszystko naprawia czyli obsadza swoimi wszystkie sądy, TK, będą sądzić PIS do " us. ranej smierci, bez wyroków byłe szło w eter jaki to PIS zły i jak kradł. Już większość tych co tak wielbią Tuska uwierzyl[ w te okradanie Polski, tylko pytanie jest jedno: Polakom żyło się lepiej w latach 2015- 2023r, nwieksza drozyznavi ubóstwo ie było cenzury i wsadzania za kraty za wypowiedzi w mediach, czy wpisy na X, mam pytanie to jak PIS kradł a bezrobocie było niskie, zarobki wysokie, wszelkie osłony i socjale dla ludzi, to było źle, a teraz władza nie kradnie hehe, a jest coraz większe bezrobocie i ubóstwo, pieniędzy nima i nie będzie, budżet z rekordowym zadłużeniem, to co to oznacza?
(2025.02.09)
Powrót do komentarzy