Wybrany wątek opinii
Żaden pisowiec nie będzie dobrym Prezydentem Polski. Jednego już mamy i wiadomo jak jest długoPiS
Do moderacji
Odpowiedz
105
74
I racja dość wywrotowców
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Tęczowy rafałek to dopiero kandydatura temu to planeta ciągle płonie. Bonżurek ktokolwiek tylko nie on.
Do moderacji
Odpowiedz
6
5
Wybierz sobie Rafałka, ten wszystko podpisze co mu Tusk podsunie. Razem wszystko naprawia czyli obsadza swoimi wszystkie sądy, TK, będą sądzić PIS do " us. ranej smierci, bez wyroków byłe szło w eter jaki to PIS zły i jak kradł. Już większość tych co tak wielbią Tuska uwierzyl[ w te okradanie Polski, tylko pytanie jest jedno: Polakom żyło się lepiej w latach 2015- 2023r, nwieksza drozyznavi ubóstwo ie było cenzury i wsadzania za kraty za wypowiedzi w mediach, czy wpisy na X, mam pytanie to jak PIS kradł a bezrobocie było niskie, zarobki wysokie, wszelkie osłony i socjale dla ludzi, to było źle, a teraz władza nie kradnie hehe, a jest coraz większe bezrobocie i ubóstwo, pieniędzy nima i nie będzie, budżet z rekordowym zadłużeniem, to co to oznacza?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0