Wybrany wątek opinii
Tylko Trzaskowski jest gwarancją bezpiecznej i rozwijającej się Polski. Nie żaden tłuk Nawrocki, ani Konfederosja
Do moderacji
Odpowiedz
44
55
@jdjd - I temu też się ulało w gacie. Trzeba popracować nad zwieraczami. A teraz proszę zmienić majtasy, natychmiast!
Do moderacji
Odpowiedz
1
7
@jdjd - Jak typo który co chwilę zmienia poglądy może być prezydentem Polski niezłe jaja przecież nikt go nie będzie brał na poważnie jak on na dany temat raz mówi tak raz tak
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
@Rosmieszony - Każdy życiowy pierdołek pcha się na prezydencki stołek. Ten złodziejem, tamten oszustem a owen jest draniem, żaden nie liczy się z waszym CUDOWNYM zdaniem. I nie ma znaczenia czy jest On ci z lewa, centrum czy z prawa. Najważniejsza jest tylko ta absurdalna piaskownicowa zabawa. Co będzie to będzie w tym względzie, ale czy każdemu z Was coś z tej zabawy przybędzie? Temu obfitość kasiory a tamtemu pod oczyma cholesterolowe wory. Ten z Tamtym się spałuje a Tamta Tamtej oczy wykłuje. Nadwiślańskie teatrum musi trwać i tak ma być dziwexowa mać.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
@Kosmita - Nie jestem ani z prawa ani z lewa nawet z centrum ale wiem gdy Tusk będzie miał całą władzę posunie się dalej niż Jaruzelski i w Polsce będzie żyło gorzej niż za PRL
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
@jdjd - Do jdjd. Z tej wypowiedzi wynika, że elblazanie niczego się nie nauczyli. Byly prezydent Wróblewski bronił portu przed PIS-EM, licząc widocznie na pochwalę i nagrodę Tuska, a tymczasem obecny rząd ani myśli rozwijać portu w Elblągu. Jeśli wygra pajac Trzaskowski, sprawa portu w Elblągu nadal będzie blokowana. To co miało wpłynąć na rozwój miasta, będzie odsuwane. Czy tego oczekują elblazanie? Głosujcie nadal na tych nieudaczników
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@Rosmieszony - Kiedyś PERFECT skomponował przepiękną pieśń CHCE MI SIĘ Z CZEGOŚ ŚMIAĆ, płyta UNU. Pieśń jak i płyta opowiadała tamtą rzeczywistość. Niestety, nie straciła wiele na aktualności, a NIEME KINO do dziś mnie powala. Ja w przeciwieństwie do Waszeci wszystkich ICH (politykierów) równo traktuję. Zero sympatii dla kogokolwiek. Mniejsze zło nie istnieje, ZŁO TO JEST ZŁO, jaki kolor by nie miało.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@jdjd - Tłuk to w warazzawce siedzi i lakiery czyści
Do moderacji
Odpowiedz
0
0