A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
" Polska nie może korzystać z pieniędzy z Funduszu Odbudowy, nie może korzystać z pieniędzy z Krajowego Planu Odbudowy. Jesteśmy jedynym państwem w Europie, które płaci wielkie kary nałożone przez Komisje Europejską, a nie korzysta z pieniędzy, które się należą Polakom". "Fachowcy" z pis nawet wniosku nie potrafili napisać
29 lutego
2024
Komisja Europejska wydała w czwartek pozytywną ocenę pierwszego wniosku Polski o płatności z Funduszu Odbudowy, co otwiera drogę do wypłaty Polsce ponad sześciu miliardów euro z KPO. Poprzedni rząd nie zdołał sprowadzić ogromnych unijnych funduszy do naszego kraju. Dlaczego nie składał w tej sprawie wniosku?
Nie żyjcie tyle masła bo wam pamięć szwankuje...18 lipca 2023
Pieniędzy z Krajowego Planu odbudowy jak nie było tak nie ma, a to dlatego, że rząd do tej pory nie złożył wniosku o wypłatę środków, co oznacza, że Polsce przepadnie 700 miliardów złotych.
Można powiedzieć, że pis okradł Polaków z tych pieniędzy bo Kaczyński ma alergię na Unię Europejską i nie zamierza przestrzegać panującego w niej porządku prawnego.
Tusk obiecał - Tusk odblokował 15 kwietnia wpłynęło do Polski z Komisji Europejskiej 27 mld zł z pierwszego wniosku o płatność z Krajowego Planu Odbudowy (KPO). „To jest największy jednorazowy przelew, który wpłynął z Unii Europejskiej do Polski w czasie naszego 20-letniego członkostwa”
17 grudnia do Polski wpłynęło 40 mld zł z drugiego i trzeciego wniosku o płatność z Krajowego Planu Odbudowy. To już w sumie 67 mld zł, które przyczynią się do dalszego rozwoju, innowacyjności i konkurencyjności polskiej gospodarki w nadchodzących latach.
Spotkanie z dziennikarzami w temacie świetlnej sygnalizacji drogowej. Albo zapali się czerwone światło może żółte a może zielone.
"- Dostarczamy na bieżąco dokumenty, których Komisja od nas oczekuje. Mam nadzieję, że przywieziemy dobre wieści - mówił dzisiaj w Elblągu marszałek Marcin Kuchciński. " Czyli kaczy rów nie powstał na terenie obszaru chronionego Natura 2000,nie powstał jako dewastacja o charakterze militarnym, zaś parking dla TiRów w cudowny sposób zaczął spełniać wszystkie wymogi dyrektywy TEN-T ! ! ! Albo delegacja zamierza mijać się z prawdą jak z nut, albo uważa urzędników UE za Muminki, które nic nie potrafią zrozumieć i można im wciskać dowolny KIT ! Przy okazji pozyskajcie forsę na ratunek przeciwpowodziowy dla Żuław, których specyfiki władze bagien i szuwarów raczej nigdy pojąć nie zdołają.
@Lubią być okłamywani - Ukraina w NATO i to teraz, to wciągnięcie Polski do wojny. Jak chcesz ginąć to możesz jechać na Ukrainę i walczyć. Trzeba mieć rozum, a nie słuchać propagandy