49
17.01.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
" Polska nie może korzystać z pieniędzy z Funduszu Odbudowy, nie może korzystać z pieniędzy z Krajowego Planu Odbudowy. Jesteśmy jedynym państwem w Europie, które płaci wielkie kary nałożone przez Komisje Europejską, a nie korzysta z pieniędzy, które się należą Polakom". "Fachowcy" z pis nawet wniosku nie potrafili napisać
(2025.01.18)

info

2  
  2
29 lutego 2024 Komisja Europejska wydała w czwartek pozytywną ocenę pierwszego wniosku Polski o płatności z Funduszu Odbudowy, co otwiera drogę do wypłaty Polsce ponad sześciu miliardów euro z KPO. Poprzedni rząd nie zdołał sprowadzić ogromnych unijnych funduszy do naszego kraju. Dlaczego nie składał w tej sprawie wniosku?
(2025.01.18)

info

2  
  1
Nie żyjcie tyle masła bo wam pamięć szwankuje...18 lipca 2023 Pieniędzy z Krajowego Planu odbudowy jak nie było tak nie ma, a to dlatego, że rząd do tej pory nie złożył wniosku o wypłatę środków, co oznacza, że Polsce przepadnie 700 miliardów złotych. Można powiedzieć, że pis okradł Polaków z tych pieniędzy bo Kaczyński ma alergię na Unię Europejską i nie zamierza przestrzegać panującego w niej porządku prawnego.
Krótka pamięć (2025.01.18)

info

2  
  1
Tusk obiecał - Tusk odblokował 15 kwietnia wpłynęło do Polski z Komisji Europejskiej 27 mld zł z pierwszego wniosku o płatność z Krajowego Planu Odbudowy (KPO). „To jest największy jednorazowy przelew, który wpłynął z Unii Europejskiej do Polski w czasie naszego 20-letniego członkostwa”
Pis nie złożył wniosku (2025.01.18)
17 grudnia do Polski wpłynęło 40 mld zł z drugiego i trzeciego wniosku o płatność z Krajowego Planu Odbudowy. To już w sumie 67 mld zł, które przyczynią się do dalszego rozwoju, innowacyjności i konkurencyjności polskiej gospodarki w nadchodzących latach.
Można? (2025.01.18)
@Precz z komuna - To to masz straszny bałagan na strychu tłuku i pamięć krótką jak pisowcy rączki do pracy. Pieniądze z KPO pozbawił Polaków piss gdyż nawet wniosku nie złożył 08.03.2024 "KPO odblokowane po trzech latach Pod koniec lutego Komisja Europejska formalnie odblokowała, po niemal trzech latach, 137 mld euro dla Polski w Krajowym Planie Obudowy i w funduszach z polityki spójności. Mowa o wstępnej pozytywnej ocenie pierwszego wniosku Polski o płatności z Funduszu Odbudowy. "
Kamienie milowe u szyi (2025.01.18)
Spotkanie z dziennikarzami w temacie świetlnej sygnalizacji drogowej. Albo zapali się czerwone światło może żółte a może zielone.
Czy (2025.01.18)

info

0  
  0
Tylko oszust może na nich głosować... "Jarosław Kaczyński: Stawianie jakichkolwiek warunków Ukrainie to przedsięwzięcie na korzyść Rosji 2 marca 2023 ". Oszust i nie myślący
Lubią być okłamywani (2025.01.18)
"- Dostarczamy na bieżąco dokumenty, których Komisja od nas oczekuje. Mam nadzieję, że przywieziemy dobre wieści - mówił dzisiaj w Elblągu marszałek Marcin Kuchciński. " Czyli kaczy rów nie powstał na terenie obszaru chronionego Natura 2000,nie powstał jako dewastacja o charakterze militarnym, zaś parking dla TiRów w cudowny sposób zaczął spełniać wszystkie wymogi dyrektywy TEN-T ! ! ! Albo delegacja zamierza mijać się z prawdą jak z nut, albo uważa urzędników UE za Muminki, które nic nie potrafią zrozumieć i można im wciskać dowolny KIT ! Przy okazji pozyskajcie forsę na ratunek przeciwpowodziowy dla Żuław, których specyfiki władze bagien i szuwarów raczej nigdy pojąć nie zdołają.
GłębokaMyśl (2025.01.18)
@Lubią być okłamywani - Ukraina w NATO i to teraz, to wciągnięcie Polski do wojny. Jak chcesz ginąć to możesz jechać na Ukrainę i walczyć. Trzeba mieć rozum, a nie słuchać propagandy
bra (2025.01.18)