A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Przypominacz - Ponieważ PO zablokowało środki dla elbląskiego portu za rządów PiS, to chcę tylko powiedzieć że teraz nie dostaną 1 grosza. Nie ma możliwości otrzymania środków z KPO na inwestycje dawno rozpoczęte.
@Precz z komuna - Poczytaj ci napisałeś. Za rządów PiS... dalej już nie czytaj :)))) Widzisz, kto blokował? Ten kto rządził, miekiszonie
Ech, te pisiory
Nieprawdopodobne, a ponoć w dniu wygranych wyborów premier Tusk miał odblokować unijne środki?????
Dokładnie, za PiSu Elbląg nie chciał by port był państwowy - Polski, to teraz będzie niemiecki.
Ciekawe jak tę opinię zanalizuje Chat GPT? Co za okropne czasy!
Ile płacą za takie sianie dezinformacji i celowe wprowadzanie w błąd opinii publicznej? Wykorzystujecie, że ludziom w większości nie będzie się chciało poszukać prawdy. Ten wasz woś też niedawno chciał tak zabłysnąć, niestety szybko wytknięto mu fakenewsa, że zdjęcie pochodzi ze Szwecji i jest sprzed 10 lat, a nie jak sugerował, że teraz i w Polsce. Jesteście najgorszą zarazą społeczeństwa. Tylko szczucie, kłamstwa i pomówienia.
Za PISu port miał być nie Polski, ale radziecki - nie myl się w pisaniu.
Port Będzie jak najbardziej POLSKI i Elbląski!