UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

" Polska nie może korzystać z pieniędzy z Funduszu Odbudowy, nie może korzystać z pieniędzy z Krajowego Planu Odbudowy. Jesteśmy jedynym państwem w Europie, które płaci wielkie kary nałożone przez Komisje Europejską, a nie korzysta z pieniędzy, które się należą Polakom". "Fachowcy" z pis nawet wniosku nie potrafili napisać


Anuluj