UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
" Polska nie może korzystać z pieniędzy z Funduszu Odbudowy, nie może korzystać z pieniędzy z Krajowego Planu Odbudowy. Jesteśmy jedynym państwem w Europie, które płaci wielkie kary nałożone przez Komisje Europejską, a nie korzysta z pieniędzy, które się należą Polakom". "Fachowcy" z pis nawet wniosku nie potrafili napisać