UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie żyjcie tyle masła bo wam pamięć szwankuje...18 lipca 2023 Pieniędzy z Krajowego Planu odbudowy jak nie było tak nie ma, a to dlatego, że rząd do tej pory nie złożył wniosku o wypłatę środków, co oznacza, że Polsce przepadnie 700 miliardów złotych. Można powiedzieć, że pis okradł Polaków z tych pieniędzy bo Kaczyński ma alergię na Unię Europejską i nie zamierza przestrzegać panującego w niej porządku prawnego.
Krótka pamięć