63
18.12.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zlikwidować zbk
(2024.12.20)

info

0  
  0
@hfhf - Ja mieszkam w mieście, nie znam wsi o nazwie Elbląg-
Ędward Ącki (2024.12.20)
Rozumiem ze teraz cały Zarzad ZKM jest juz niepotrzebny.
(2024.12.22)

info

0  
  0